
Haal de zomer in huis avec Le Perron
Haal de zomer in huis avec Le Perron!
Kies jij voor très bon? Dan kom je natuurlijk uit bij Le Perron! Bij Le Perron kun je op veel manieren genieten van de zomer. Wij delen graag onze beste producten zodat kun jij thuis optimaal kan genieten!
Ontdek de smaak van het Franse leven met onze Baguette! Gemakkelijk en delicieux voor bij de borrel! Het stokbrood heeft een klein zuurtje en wanneer je het brood breekt hoor je een typisch Frans geluidje.
Ben je op zoek naar verkoeling? Bij Le Perron hebben we heerlijke gekoelde drankjes zoals verse jus, verse smoothies en diverse frisdranken. Très genieten! Houd je van cake en heb je zin in een verfrissende lekkernij? Probeer eens onze citroen cake bio en proef de Franse zomer!
Of ga je voor de afwisseling voor een Italiaanse smaak? Dan is onze biologische Ciabatta de perfecte keuze voor jou. De Kalamata olijf is een Griekse olijf avec een fruitachtige smaak en een karakteristieke zwarte of dieppaarse kleur. Deze zeldzame traktatie geeft je een ultiem vakantiegevoel.
Bonne vakantie toegewenst levensgenieters!